BioenergiaAK.com
Anna Kępka

Czekam
na
Ciebie


e-mail: astero@op.pl
tel.: 698 934 091
Skype: annake95
Kraków, Nowa Huta

Zamów nowe informacje o promocjach!


"Gadanie i elokwencja to nie to samo: mówić i mówić dobrze to dwie różne rzeczy. Głupiec może gadać, a człowiek mądry mówi."
Heinrich Heine


Witaj,
Channeling jest jednym ze sposobów komunikacji z bytami niematerialnymi, naszymi Przewodnikami Duchowymi. Można od nich uzyskać wiele informacji i porad i jest to przekaz sformułowany indywidualnie dla Ciebie, pełen miłości i zrozumienia, a przede wszystkim konkretnych odpowiedzi na Twoje pytania. Niekiedy, jeśli Przewodnik uważa, że to potrzebne, uzyskuję dostęp do informacji o poprzednich wcieleniach, Twoich lub osób ważnych w Twoim życiu. Poniżej zamieszczam fragment przekazu jaki otrzymałam od swojego Przewodnika o imieniu Sara (przekaz był spontaniczny, nie miałam wtedy przygotowanych żadnych pytań), a który wydaje mi się być uniwersalnym przesłaniem, z którym chętnie się podzielę.

"Robimy to co chcemy, a wolność jest w nas. Bez względu na okoliczności. Bo my, nasze Ja, jesteśmy najważniejsi. Sypią się słowa chaotyczne, bez znaczenia, a ważniejsze jest działanie i bycie "tu" i "teraz". Bez słuchania innych, oglądania się na to co mówią. Jeśli dasz sobą kierować zginiesz, zaginiesz. Będziesz małą, nic nieznaczącą drobiną, a masz coś znaczyć, po to tu jesteś. Każdy po to tu jest, by coś poprawić, zaznaczyć swoją obecność na Ziemi. Módl się i kochaj. Gdyby wszyscy tak postępowali na Ziemi byłby raj. A nie jest. Jak myślisz dlaczego? Bo nikt się niczym nie przejmuje, nie analizuje. Żyje - byle jak i byle gdzie, bez celu i sensu. Nadaj swojemu życiu sens. (...) Rób więcej, nie ustawaj. Bądź sobą. Kochaj bez ograniczeń..."

Oprócz channelingu, tym razem korzystając ze swoich uzdolnień psychometrycznych mogę przeprowadzić dla Ciebie sesję jasnowidzenia i dzięki temu: pomóc Ci w odszukaniu zagubionych rzeczy lub osób, w wyjątkowych przypadkach skontaktować się z nieżyjącą osobą.

Obie usługi channelingu i jasnowidzenia składają się z dwóch spotkań: pierwszego krótszego kiedy rozmawiamy o tym czego oczekujesz i na jakie pytania potrzebujesz odpowiedzi. Przy szukaniu osoby potrzebuję zdjęcia lub rzeczy związanej z tą osobą, niekiedy mogę poprosić Cię o Twój włos, który pomoże mi w nawiązaniu kontaktu z innymi bytami. Same sesje wykonuję w samotności, bo podczas nich wchodzę w trans, który i dla mnie i dla Ciebie, biernego obserwatora może być krępujący. Podczas drugiego spotkania przekazuję Ci informacje, które uzyskałam dla Ciebie podczas sesji.

Jeśli chcesz skorzystać z channelingu lub jasnowidzenia zadzwoń lub napisz do mnie.