BioenergiaAK.com
Anna Kępka

Czekam
na
Ciebie


e-mail: astero@op.pl
tel.: 698 934 091
Skype: annake95
Kraków, Nowa Huta

Zamów nowe informacje o promocjach!


"Przebaczenie to zapach, jaki roztacza fiołek na podeszwie, która go zmiażdżyła"
Mark Twain
Witaj,
Zaczęłam od przebaczania, choć ma być o masażach i Reiki. Dlaczego? Bo moim skromnym zdaniem wybaczanie jest kluczowe dla zachowania dobrego zdrowia. Jeśli nauczysz się wybaczać sobie oraz innym, nauczysz się kochać siebie i innych bez względu na wszystko, długo będziesz cieszył się dobrym zdrowiem. I tego Ci z całego serca życzę. Wszystkie uczucia, które zwykle nazywamy negatywnymi jak: smutek, żal, gniew, pretensje, rozczarowanie biorą swój początek w nie-przebaczaniu. Nie - przebaczanie jest ściśle związane z naszymi oczekiwaniami. Oczekujemy od siebie, oczekujemy od innych… niespełnienie oczekiwań rodzi określone uczucia. Każdy z nas ich doświadcza lub doświadczał. Kiedy ostatni raz złościłeś się na kogoś? Czy jest ktoś z przeszłości komu nie wybaczyłeś? Czy kochasz siebie bezgranicznie?

Za każdym razem gdy czujesz negatywne emocje zmienia się Twoja aura, a im więcej takich zmian tym większe prawdopodobieństwo wystąpienia choroby. Choroba to zagęszczona energia, zagęszczona do tego stopnia, że się materializuje. Z drugiej strony choroba to też próba Twojego organizmu by zmusić Cię do zajęcia się problemem by wreszcie pozbyć się negatywnych emocji...

By pozbyć się tego co Ci szkodzi, oczyszczać jednocześnie i ciało i umysł i duszę i zapobiegać pojawieniu się choroby , a jeśli ona już nawet jest przyspieszyć proces zdrowienia proponuję masaże dźwiękiem i zabiegi Reiki. Obydwa zabiegi zbliżone są do bioenergoterapii.
Masaż dźwiękiem metodą Petera Hessa - dobroczynna energia przekazywana jest dźwiękiem, a ten wytwarzany jest przez drgającą misę dźwiękową. Misa lub kilka mis ułożonych jest na Tobie i słysząc rozbrzmiewające dźwięki czujesz je jednocześnie w całym ciele. Relaksujesz się i czujesz się wspaniale. Masaż dźwiękiem polecam każdemu (jedynymi przeciwwskazaniami są choroba nowotworowa i wszczepiony rozrusznik serca), szczególnie osobom żyjącym w dużym stresie i pośpiechu. Jest to rewelacyjny sposób na odprężenie ciała.

Zabiegi Reiki - są to zabiegi wspomagające leczenie, zmniejszają ból, niepokój i lęk. Wzmacniają poczucie własnej wartości i pewności siebie. Wprowadzają w życie Miłość i harmonię. Samo słowo Reiki oznacza w jęz. japońskim duchową energię. Taką energię przekazuję poprzez swoje dłonie kładąc lub utrzymując je w bliskiej odległości nad ciałem. Nie korzystam ze swojej energii, jestem przekaźnikiem dla dobrych energii Wszechświata, które w doskonały sposób uzupełniają Twoje ciało.

Każdy z zabiegów trwa ok. godziny, podczas nich pozostajesz w ubraniu .
Jeśli czujesz, że Twoje zdrowie wymaga opieki, jeśli chcesz zmienić swoje relacje z innymi skorzystaj z możliwości medycyny naturalnej.