BioenergiaAK.com
Anna Kępka

Czekam
na
Ciebie


e-mail: astero@op.pl
tel.: 698 934 091
Skype: annake95
Kraków, Nowa Huta

Zamów nowe informacje o promocjach!


"Nauka… stanowi nieodłączną część naszej wiedzy i przyćmiewa nasz wgląd jedynie wówczas, gdy utrzymuje, iż zrozumienie, które oferuje, jest jedyne."
Carl Gustav Jung


Witaj,
Jung… mój ulubiony myśliciel, wybitny psycholog, wielki humanista, którego cenię za otwartość na krytykę i dyskusję, otwartość na to co nowe i inne niż to co już znamy i rozumiemy. C.G. Jung miał odwagę: zajmować się astrologią. Horoskop jest rysunkiem, diagramem ukazującym układ planet Układu Słonecznego w danym momencie czasu w określonym miejscu na ziemi. Na przykład horoskop poniższy: pokazuje układ planet (umownie planetami nazywamy też Księżyc i Słońce) nad głową Kowalskiego, który urodzi się w południe 1-wszego stycznia 2012r. w Zakopanem. Profesjonalny astrolog potrafi badając położenie planet i ich wzajemne relacje uzyskać wiele istotnych informacji na temat właściciela horoskopu. Interpretacja horoskopu jaką otrzymujesz ode mnie daje Ci informację nt.:
  • uzdolnień, charakteru, psychiki,
  • zdrowia,
  • życiowych trendów - uczuciowych, zawodowych, finansowych, zdrowotnych.
Można porównywać dwa lub więcej horoskopów ze sobą, wtedy ich analiza pokaże dynamikę danego związku np. małżeńskiego czy zawodowego. Za pomocą różnych technik astrologicznych można wyznaczyć korzystne okresy do rozpoczęcia nowego przedsięwzięcia np. założenia firmy. Jeśli chcesz lepiej poznać innych lub siebie, chcesz skuteczniej i szybciej osiągać swoje cele lub pokierować rozwojem swojego dziecka i zasięgnąć porady profesjonalnego astrologa skorzystaj z interpretacji horoskopu.