BioenergiaAK.com
Anna Kępka

Czekam
na
Ciebie


e-mail: astero@op.pl
tel.: 698 934 091
Skype: annake95
Kraków, Nowa Huta

Zamów nowe informacje o promocjach!


"Na niebie nie ma znaków drogowych wskazujących, że przelatywał już tędy jakiś człowiek. Nie ma oznakowanych korytarzy. W każdej sekundzie lotnik wdziera się w nowe nieznane morze."
Anne Morrow Lindbergh


Witaj,
Wróżbiarstwo ma bardzo długą tradycję, przetrwało do dziś i pewnie będzie trwało niezmiennie przez następne wieki. Bo spotkanie z wróżką to jeden ze sposobów poradzenia sobie z niekiedy trudną rzeczywistością. Wielu z nas chce uchylić rąbka tajemnicy i poznać przyszłość. Jest to możliwe, choć to co jest potrzebne na spotkaniu to Twoja otwartość i zaufanie, bo blokując się utrudniasz dostęp do informacji. W zamian ja jako wróżka czuję odpowiedzialność za to co mówię. Korzystając ze swojej intuicji wchodzę w energetyczny kontakt z Tobą, Twoimi sprawami i pomagam Ci znaleźć odpowiedź na Twoje pytania, zmniejszyć wątpliwości lub pokazać inne rozwiązanie niż to, które dla Ciebie dotąd było jedynym. Spotkanie ze mną ma przynieść Ci wewnętrzny spokój i odpowiedź. Wróżba pomoże Ci wybrać korzystniejsze rozwiązanie, ostrzec przed czymś lub przed kimś oraz natchnąć nadzieją.

Wróżbiarstwo to głównie sprawne posługiwanie się intuicją, narzędzie może być dowolne. Ja stosuję karty Tarota i runy.

TAROT - to 78 kart, 22 karty to Arkana Większe z charakterystycznymi obrazkami, pozostałe karty to Arkana Mniejsze. Początkowo karty tarota były kartami do gry, w XVIII wieku została wydana ich pierwsza okultystyczna talia. Rozkład kart można odczytać na różne sposoby, bo każda karta niesie ze sobą mnóstwo informacji i kontekstów. Karty mówią o tym co dla Ciebie jest najważniejsze.

RUNY - to znaki graficzne, które kiedyś były literami alfabetu w Skandynawii, każda runa była określonym dźwiękiem. Najstarsze znaleziska run pochodzą z III w. i wiadomo, że były stosowane przez kilka następnych stuleci. Runy poprzez wyrycie ich na drzewach lub skałach miały potęgować moc zaklęć i życzeń, wyryte na broni pełniły funkcję ochronną. Moje runy wykonałam samodzielnie z mojego ulubionego drzewa - brzozy. Wróżba z run jest cenną wskazówką jak postępować, by wydarzenia szły po naszej myśli.

Jeśli chcesz wróżbą pomogę Ci w każdej ważnej dla Ciebie sprawie - miłosnej, rodzinnej, finansowej i zawodowej - zapraszam, zadzwoń do mnie lub napisz - zarezerwuj termin.